Новини

Назад

Департамент по роботі з активами міської ради оголошує про проведення закупівлі житла

14 вересня 2018, 15:39
601
Суспільство, Житлово-комунальне господарство, Економіка, Оголошення

Департамент по роботі з активами міської ради оголошує про проведення закупівлі житла.

Основні умови:

 

1. Однокімнатні квартири.

1.1. Однокімнатні квартири житловою площею не менше 9 кв.м.

2. Двокімнатні квартири.

2.1. Двокімнатні квартири житловою площею не менше 24 кв.м.

3. Трикімнатні квартири.

3.1. Трикімнатні квартири житловою площею не менше 36 кв.м.

4. Чотирикімнатні квартири.

4.1. Чотирикімнатні квартири житловою площею не менше 42 кв.м.

 

5. Вимоги до об'єктів нерухомого майна:

5.1. Житло має бути розташоване на території Центрального, Приморського, Кальміуського або Лівобережного районів Маріуполя.

5.2. Житло має бути благоустроєним, з виконаними оздоблювальними роботами.

5.3. Будинки, в яких знаходяться квартири, повинні бути обладнані водопроводом, каналізацією, центральним опаленням, електропостачанням, газопостачанням, якщо останнє передбачене проектом будинку.

 

6. Умови проведення конкурсу:

6.1. Пропозиції оцінюються на предмет відповідності до поданої оголошенням, за результатами чого визначаються переможці конкурсу.

6.2. Розгляд конкурсних пропозицій здійснюється комісією протягом 10 робочих днів після їх надходження, але не пізніше ніж за один календарний день до дати проведення конкурсу.

6.3. Конкурсні пропозиції, спрямовані після кінцевого терміну їх подачі або направлені з порушенням вимог, визначених в оголошенні, не розглядаються.

6.4. Переможцями визначаються учасники конкурсу, які подали найбільш вигідні конкурсні пропозиції.

6.5. За результатами аналізу конкурсних пропозицій складається протокол, в якому зазначаються результати конкурсу, про що повідомляється всім учасникам конкурсу.

6.6. Оплата послуг з оформлення договору купівлі-продажу, витрат, пов'язаних з оформленням права власності та сплатою передбачених законодавством податків і зборів (обов'язкових платежів), покладається на продавця. Учасник при визначенні вартості об'єкта нерухомості і подачі конкурсної пропозиції має враховувати всі вищевказані витрати.

 

7. Подача пропозицій від фізичних та юридичних осіб:

7.1. Для участі в конкурсі подається заява-пропозиція (із зазначенням вартості, адреси об'єкта нерухомого майна, кількості кімнат і загальної площі).

Для фізичних осіб: копії паспортів (всі сторінки) і ідентифікаційних номерів усіх власників або довіреність.

Для юридичних осіб: виписка з реєстру юридичних осіб, наказ про повноваження посадових осіб, які подають пропозиції, копію паспортів та ідентифікаційного номера фізичної особи уповноваженого (1,2 сторінки та сторінки з відміткою про реєстрацію проживання фізичної особи).

Копії правовстановлюючих документів з підтвердженням реєстрації права власності та технічного паспорта (всі сторінки) на об'єкт нерухомості.

7.1. Подача пропозицій здійснюється особисто або уповноваженим представником за адресом: Донецька обл., м. Маріуполь, Центр надання адміністративних послуг, пр. Миру, 107, віддалені робочі місця Центру за адресами: Лівобережний відділ реєстрації місця проживання фізичних осіб, пр. Перемоги, 16 ( каб. №401, №403), Порт-Сіті, Запорізьке шосе, 2, І поверх в ТЦ "Порт Сіті".

8. Подання пропозицій - з 17.09.2018 до 05.10.2018 включно.

9. Дата проведення конкурсу-22.10.2018.

10. Місце проведення конкурсу: Департамент по роботі з активами Маріупольської міської ради.

 

Довідки за телефоном: 58-75-75.