A-A+vision

Новини

Назад

Бюджет-2020: місто продовжить розвивати кейси «Новий муніципалітет» і «Електронний Маріуполь»

11 грудня 2019, 15:00
227
Суспільство, Бюджет

Про це розповів заступник міського голови Сергій Орлов в ході презентації бюджету на 2020 рік. Місто посилить свої позиції в напрямках «Новий муніципалітет» і «Електронний Маріуполь»

Маріуполь продовжить будувати новий муніципалітет і впроваджувати ІТ-сервіси. Прозорість, доступність та відкритість - цими принципами ми орієнтуємося в роботі. Дані кейси допомагають підвищувати довіру жителів до органів місцевої влади і створюють сучасні умови для взаємодії. За короткий термін ми зробили великий крок у цьому напрямку. Зміни на обличчя і їх відчуває кожен житель
зазначив міський голова Вадим Бойченко

Серед запланованих проєктів - відновлення будівлі виконавчої ради Маріупольської міської ради та будівництво кампусу Української академії лідерства (УАЛ). Реконструкція будівлі міськради виконується за безповоротні інвестиції Європейського інвестиційного банку. Трансформують приміщення за принципом «open space».

Також близько 12 млн грн складе капітальний ремонт, облаштування та будівництво навчально-житлового кампуса УАЛ, який знаходиться в парку імені Гурова. 10 млн грн - на розвиток індустріального парку, підведення зовнішніх мереж для можливості початку будівництва об'єктів інвесторів. Індустріальний парк покликаний стимулювати диверсифікацію економіки в регіоні та створити нові робочі місця.

На реалізацію програми «Електронний Маріуполь» буде направлено 12 млн грн. «У 2020 році ми продовжимо підтримку всіх успішних проєктів 2019 року. Серед них - розвиток інформаційної інфраструктури та безпеки, електронного документообігу. Також підтримка медичної інформаційної системи, тобто розвиток електронної медицини», - розповів Сергій Орлов.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram. ​