A-A+vision

Новини

Назад

Бізнесмени в сфері бджільництва можуть отримати грант до 100 тисяч доларів

30 червня 2020, 13:32
103
Суспільство, Економіка

Виробники обладнання та інвентарю для бджільництва в Східній Україні можуть отримати грант в розмірі 100 тис доларів. Взяти участь у програмі можуть представники бізнесу з Луганської, Донецької та Запорізької областей. Заходи проходять під патронатом Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Дедлайн подачі заявок - 31 липня. З умовами участі та правилами оформлення заявки можна ознайомитися за посиланням.

За результатами конкурсу Проєкт USAID надасть не менше 4 грантів одному або декільком виробникам продукції бджільництва на максимальну суму 100 тис доларів. Термін виконання гранту становить один рік.

«Сектор бджільництва визначено проєктом USAID як пріоритетне для сільських громад у Східній Україні. Бджільництво - це бізнес, який можна успішно реалізовувати навіть в найвіддаленіших сільських громадах. Цей бізнес має зв'язок зі стійким світовим ринком через українських експортерів меду. Проєкт USAID пропонує вжити заходів для того, щоб зробити ключове обладнання та інвентар для виробництва меду (вулики, бочки, причепи) доступними для бджолярів», - зазначають на офіційній сторінці Проєкту в Фейсбук.

Взяти участь можуть виробники дерев'яних, пластикових, пінополістирольних і поліуретанових вуликів, металевих бочок і причепів. Ключове - зацікавленість в розвитку бізнесу, збільшенні клієнтської бази та соціальних продажах.

Також заявники повинні мати виробничі приміщення і активи для пасіки, розташовані в підконтрольних уряду України районах Донецької і Луганської областей або в Приазовському районі Запорізької області (Бердянський, Приморський, Приазовський, Якимівський, Мелітопольський, Токмацький, Чернігівський, Більмацькій райони).

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.