sitemapvision

Новини

Назад

Батальйон морської піхоти отримав місце постійної дислокації в Маріуполі

18 жовтня 2018, 16:53
5390
Суспільство

503 окремий батальйон морської піхоти отримав місце свого постійного дислокування в Маріуполі. Військова частина розміститься в колишній будівлі школи-інтернату №2. Наразі в приміщенні йде ремонт.

Командир батальйону Вадим Сухаревський зазначає, що частина була створена, щоб безпосередньо захищати Маріуполь. Проте місця дислокації батальйону постійно змінювались. Тепер військові, нарешті, отримали місце постійного розташування.

«Хочу запевнити жителів, що дана територія буде використовуватись лише у мирних цілях для компактного проживання батальйону. Ми будемо слідкувати за територією, щоб вона знаходилась у доброму стані», - сказав він.

Міська рада постійно проводить заходи, направлені на забезпечення військових частин місцями розміщення.

«Останнім часом, через збільшення особистого складу військових частин, з'являється необхідність в їх розміщенні. Ми постійно співпрацюємо з військовими в цьому напрямку», - відмітив директор департаменту з питань безпеки та запобігання корупції  Григорій Березун.

Крім того, для налагодження взаємовідносин між військовослужбовцями та місцевими жителями, міська влада організувала в Кальміуській районній адміністрації зустріч голів КСН та директорів шкіл з керівництвом батальйону морської піхоти.

За словами директора 47-ої школи Ніни Воробей на зустрічі домовились про співпрацю: військові пообіцяли проводити патрулювання околиць та організовувати екскурсії школярам до музею, що розташовується в будівлі інтернату. ​