vision

Новини

Назад

15-го травня відбудеться дистанційна сесія

14 травня 2020, 09:45
470
Діяльність депутатського корпусу

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко підписав Розпорядження про затвердження порядку проведення та скликання 51 сесії міської ради у дистанційному режимі. Засідання відбудеться у форматі онлай-конференції. 

«Ми отримали виклик від ситуації з карантином, та зрозуміли, що треба адаптуватись до дистанційних засідань. Маючи портативну систему поіменного голосування «Єдність», разом з департаментом інформаційних технологій та розробником виконали низку заходів, які дали можливість здійснювати засідання сесій дистанційно. Тобто, кожен депутат може знаходитись у зручному місці, перебуваючи на самоізоляції, та користуючись планшетом може брати участь у голосуванні у звичний спосіб. Маємо на меті впровадити цю практику в місті не лише під час карантину, а взагалі на будь-який випадок», - зазначив секретар міської ради Степан Махсма. 

Для забезпечення візуалізації засідання вирішено використати програмне забезпечення платформи ZOOM. Це дозволяє приєднати до комунікації потрібну кількість учасників (головуючий, секретар ради, депутати, доповідачі), забезпечуючи порядок проведення дистанційних засідань, відповідно до чинного законодавства (підпункти 1,3,5 пункт 11-1 Прикінцевих та перехідних положень ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»).

Заплановано розгляд лише кількох важливих питань, пов’язаних з протидією пандемії COVID-19. Зокрема, і заходи підтримки суб’єктів підприємницької діяльності на період дії карантину. З переліком питань проєкту порядку денного 51 дистанційної сесії можна ознайомитись ТУТ:https://mariupolrada.gov.ua/head-order/pro-sklikannja-li-sesii-mariupolskoi-miskoi-radi-vii-sklikannja-formuvannja-ii-porjadku-dennogo-ta-zatverdzhennja-porjadku-provedennja-distancijnih-zasidan-miskoi-radi

Нагадаємо, що враховуючи особливі обставини, керуючись підпунктом 2 пункту 11-1 Прикінцевих та перехідних положень ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» посадовим особам, які скликають сесії місцевих рад, надано право самостійно визначати тимчасовий порядок проведення дистанційних засідань на період до внесення змін у відповідний регламент чи положення.

Після завершення он-лайн засідання, відеозапис дистанційної сесії можна подивитись тут: https://mariupolrada.gov.ua/ru/city-council-sessions

Початок роботи о 10:00.