Новини

Назад

 «Технічний ліцей стане прикладом того, як після ремонту повинні виглядати школи Маріуполя», - Вадим Бойченко

16 травня 2018, 09:41
1213
Освіта

Про це розповів міський голова Вадим Бойченко під час робочого об'їзду. Він відвідав Маріупольський технічний ліцей, де зараз ведеться капітальний ремонт. Даний навчальний заклад протягом трьох років стане школою третього ступеню. Вартість проекту - понад 36 мільйонів гривень. Проект виконується шляхом співфінансування держави, міста та Фонду розвитку Маріуполя.

З 1958 року в даному навчальному закладі не проводився капітальний ремонт, в слідстві чого він став аварійним. Ситуація почала змінюватися після початку ремонтних робіт.

На думку мера, найголовніше, що під час ремонту Технічного ліцею підряднику вдалося поєднати архітектурну спадщину будівлі та сучасний дизайнерський підхід.

«Технічний ліцей стане прикладом того, як повинні після ремонту виглядати школи Маріуполя. І всіх підрядників, які в майбутньому будуть ремонтувати навчальні заклади, ми будемо направляти сюди. Щоб вони подивилися, як може виглядати ремонт, в які терміни він реалізується, які застосовуються матеріали та підходи. Ми хочемо показати, що все можливо з точки зору бюджету та дотримання термінів за умови вибору правильного підрядника»,
зазначив Вадим Бойченко.

Міський голова підкреслив, що на майданчику «ProZorro» можна вибрати якісного підрядника. Для цього необхідно грамотно та правильно прописувати технічне завдання.

Високо оцінила хід робіт і директор Маріупольського технічного ліцею Аліна Беззапонова: «Нам пощастило з підрядною організацією. Зараз стало на багато красивіше та яскравіше. Ми готові вчити дітей третього ступеня. Для цього у нас є професійний педагогічний склад, а тепер уже - і матеріально-технічна база».