A-A+vision

Новини

Назад

«Порт-культур»: опубліковані проєкти-фіналісти міжнародного фестивалю архітекторів

12 травня 2020, 13:20
176
Суспільство, Культура, Туризм

Днями завершилося голосування за кращу архітектурну концепцію нового багатофункціонального культурного центру «Порт Культур». Архітектори з усього світу запропонували свої унікальні дизайнерські ідеї. За результатами голосування до фіналу вийшли 14 проєктів. Переможця визначить міжнародне журі, а свій голос за один з них маріупольці вже віддали онлайн. Думка жителів стане повноцінним «голосом» в ході визначення кращого проєкту.

За перемогу в конкурсі змагалися 49 проєктів, представлених архітектурними командами і індивідуальними авторами з 21 країни світу. Організатори отримали роботи з Австрії, Австралії, Болгарії, Англії, України, Німеччини, Данії, Індії, Італії, Японії та інших країн. Серед проєктів фіналістів, і прихильники неомодернізму в архітектурі, і прихильники збереження історичної архітектурної спадщини.

Варто відзначити, розташується «Порт культур» на базі пошкодженої будівлі Головного управління внутрішніх справ за адресою вулиця Георгіївська, 63. Основна мета - актуалізація історичної та культурної спадщини міста та регіону. Діяльність присвятять темі міграції, яка протягом століть формувала місто і стала невід'ємною частиною його самобутності та ідентичності. Ініціатором проведення фестивалю виступає ККП «M.EHUB» Маріупольської міської ради.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.