vision

Новини

Назад

«Маріуполь з турботою про Вас»: в місті триває реалізація соціальних проєктів

28 серпня 2020, 15:30
265
Суспільство, Соціальне забезпечення, Сесії міської ради

Уже кілька років в місті реалізується локальна цільова програма «Маріуполь з турботою про вас». Її основна мета - захистити соціально-вразливі верстви населення і створити умови для їх адаптації та розвитку.

В рамках неї реалізується безліч проєктів. Це і надання пільг незахищеним категоріям громадян, фінансова підтримка громадських організацій і людей з інвалідністю. Також передбачена юридична, психологічна і реабілітаційна допомога.

На черговій сесії міської ради програму актуалізували і внесли коректування, викликані реалізацією заходів по боротьбі з пандемією. Нагадаємо, після появи в Маріуполі коронавирусної інфекції, муніципалітет розробив програму підтримки людей похилого віку.

З метою допомогти їм дотримуватися заходів безпеки і зберегти власне життя і здоров'я, міська рада ухвалила рішення про забезпечення їх продуктовими наборами. Всього їх було видано близько 62 тисяч.

Варто відзначити, в Маріуполі працює 13 установ соціального захисту в усіх районах міста. Даними послугами користуються близько 310 тисяч громадян.

Реалізація програми «Маріуполь з турботою про Вас» розрахована до 2022 року. Планований обсяг інвестицій за п'ять років складе близько 8 млрд гривень.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.