A-A+vision

Новини

Назад

«Громадський бюджет»: в Маріуполі планують відкрити секцію SUP-бордінгу

14 липня 2020, 11:12
224
Громадський бюджет

В рамках програми «Громадський бюджет», за напрямом «Спорт» в 2020 році планується реалізувати 11 проектів. Їх фінансування - близько 800 тисяч гривень. Серед них дві ініціативи спрямовані на популяризацію водних видів спорту. Планується закупити 18 човнів для каякінгу, а також дошки для SUP-бордінгу.

Наприклад, щоб стати професіоналом потрібно починати займатися спортом з дитинства. З цією метою в Маріуполі працюють дитячо-юнацькі спортивні школи. Юним маріупольцям пропонують займатися морським багатоборством, плаванням, веслуванням на байдарках і в каное, стрибками у воду, вітрильним спортом. Для любителів і тих, хто, не залежно від віку, хоче підтримувати хорошу фізичну форму, в місті відкриті заняття з веслування на ялах, вейкбордінгу, кайт- і віндсерфінгу.

З метою урізноманітнити дозвілля городян і залучити більше уваги до здорового способу життя, в рамках програми «Громадський бюджет», планується створити секцію SUP-бордінгу. Згодом зі спортсменів, які будуть її відвідувати планується створити маріупольську команду з SUP-бордінгу, яка представлятиме наше місто на національних змаганнях. SUP-бордінг - це досить молодий вид спорту, що є різновидом серфінгу. На відміну від дошки для серфінгу, SUP-борд комплектується спеціальним веслом, за допомогою якого і здійснюється управління. На SUP можна кататися не тільки стоячи або на колінах, але й сидячи. Це хороший спосіб підтримки фізичної форми. Під час занять SUP-бордінгом в роботу залучені практично всі м'язи тіла.

Проект «Kayaking for All» повинен звернути увагу любителів активного відпочинку на нескладний, але захоплюючий вид веслування - каякінг. В рамках його реалізації буде закуплено спеціальне спортивне обладнання. Каякінг - це різновид веслувального спорту, коли по воді переміщаються на одномісному закритому човні (каякє) за допомогою весла з двома лопатями. Тренування та навчання каякінгу можуть проходити на відкритій воді або в басейнах - саме там, можна навчитися вставати на каякє та поставити техніку веслування.

Читайте також наші новини уFacebook та Telegram.