A-A+vision

Новини

Назад

«Громадський бюджет»: у Маріуполі реалізовано понад 1800 мініпроєктів

15 вересня 2020, 15:03
135
Громадський бюджет

З 2016 року в Маріуполі реалізовано понад 1800 мініпроєктів в рамках міської програми «Громадський бюджет». На 2020 рік заплановано 350, їх загальна сума фінансування за рік - 25,5 мільйона гривень.

Також у 2019 році на сесії міської ради затвердили доповнення програми окремим конструктивом по ремонту під'їздів. Проєкти реалізуються при спільному фінансуванні жителями будинку та містом. Частка коштів конкурсантів залежить від кількості поверхів, наприклад, для 2-5-поверхових будинків вона складе від 20% вартості проєкту. Для будинків приватного сектора співфінансування проєкту від 10%.

«Основний напрямок - енергоощадні технології, наприклад, заміна під'їзних вікон і дверей. Не менший попит серед жителів мають проєкти по заміні освітлення, електричних мереж, систем водопостачання та водовідведення», - розповів директор департаменту розвитку житлово-комунальної інфраструктури міськради Ігор Бабек.

Подати заявку на участь в конкурсі можна з 1 жовтня по 30 листопада в районні адміністрації за місцем проживання. Проєкти-переможці будуть реалізовані на наступний рік. Ініціатором проєкту для участі повинна бути група мешканців одного будинку чи під'їзду незалежно від форми власності будинку. Основні критерії оцінки - доброустрій прибудинкової території, термін експлуатації будинку, технічний стан вікон, дверей і електромереж, обсяг співфінансування. Деталі конкурсу за посиланням – https://mariupolrada.gov.ua/ru/page/miskij-konkurs-mini-proektiv

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.