A-A+vision

Новини

Назад

«Бюджет громадської участі»: склад Експертної ради за результатами голосування

02 липня 2020, 16:02
230
Громадський бюджет

У рамках реалізації програми «Бюджет громадської участі» як складової частини громадського бюджету міста Маріуполя, визначено трьох представників від громадських організацій для включення до складу Експертної ради для здійснення діяльності згідно частини І «Бюджет громадської участі» рішення міської ради від 25.09.2019 р. №7/45-4406 «Про внесення змін до рішення Маріупольської міської ради від 28.02.2018 №7/28-2437 «Про затвердження Положення про громадський бюджет м. Маріуполя»:

1. Чичера Дмитро Володимирович (НГО «Маріупольська асоціація підприємців», ГО «Центр громадських ініціатив «Східна Брама») – 1031 голос.
2. Головко Яна Олексіївна  (ГО «Самоорганізація Маріуполя») – 519 голосів.
3. Колесніков Владислав Сергійович (ГО «асоціація автоспорту Приазов’я», ГО «Рада голів ОСББ м.Маріуполя») – 259 голосів.

Основними завданнями Експертної ради є:

  • здійснення діяльності щодо загальної організації та супроводження громадських ініціатив (бюджету участі) до формування рейтингу проектів.  
  • підрахунок голосів, відданих за проекти громадського бюджету;
  • сприяння у забезпеченні інформаційної та організаційної підтримки авторів проектів;
  • розгляд спірних ситуацій, що виникають у процесі реалізації громадського бюджету при розгляді проектів за зверненнями авторів проектів (або власної ініціативи);
  • сприяння у проведенні експертизи проектів перед винесенням на голосування;
  • здійснення інших завдань, що сприятимуть реалізації громадського бюджету. 

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.