vision

Медіа

Назад

Величезні писанки та хорові співи: Маріуполь поринув у великодню атмосферу

29 квітня 2019, 19:40
803
Культура

На честь Великодня у Театральному сквері відбувся яскравий фестиваль. Для містян влаштували концертно-розважальну програму та ярмарок.

«Родзинкою» заходу стала виставка великих, різнобарвних і візерунчастих писанок та кроликів, які прикрасили площу перед драмтеатром. Ці дивовижні витвори мистецтва, наче магніти, притягували бажаючих сфотографуватися з ними.

На сцені гостей розважали творчі колективи, які виконували пісні.  Голова постійної комісії міської ради з питань освіти і науки, духовності, молодіжної політики, справах сім'ї, культури і спорту Володимир Курський підбив підсумки цьогорічного Фестивалю писанок та привітав 40 переможців, які проявили себе у майстерності писанкарства.

Також кожен міг взяти участь у арт-флешмобі та відчути себе художником, долучившись до розпису спеціально встановлених пасхальних яєць.

Окрім того, у сквері проходив майстер-клас із гончарства та були облаштовані тематичні фотолокації. Аніматори розважали дітей, а на ярмарку можна було придбати сувеніри та символіку свята.