sitemapvision

Медіа

Назад

В оновленій школі № 47 пролунав «перший дзвоник»

02 вересня 2019, 15:22
1722
Суспільство, Освіта

Після капітального ремонту школа №47 відчинила двері для учнів. Вона стала ще одним інноваційним навчальним закладом міста. Загальний обсяг інвестицій в будівництво і оснащення склав понад 60 млн грн, з них близько 44,5 млн грн виділено з міського бюджету. З початком нового навчального року школярів привітав міський голова Вадим Бойченко.

Закінчення ремонту школи співпало з її сорокаріччям. Оновлення будівлі стало знаменною подією для дітей, їх батьків та педагогів. Вадим Бойченко привітав усіх з Днем знань та початком навчального року в новій школі.

Маріуполь повинен бути сильним, яскравим та інноваційним. Для цього відкриваємо такі методичні та освітні центри. Вони допомагають нашим дітям розширювати свої можливості для розвитку і розкривати потенціал. Через такі школи ми виховуємо нове покоління, яке будуть створювати майбутнє Маріуполя,
підкреслив Вадим Бойченко.

Також зі святом присутніх привітали радник губернатора Донецької облдержадміністрації Микола Трофименко і директор школи Ніна Воробей.

«Це майбутній культурний центр мікрорайону. Тут будуть проводитися свята і різні заходи. Вдячна всім, хто доклав зусиль в оновлення нашої школи», - сказала Ніна Воробей.

У цьому році учнів зустріли світлі коридори з креативним дизайном і куточками відпочинку. Всі кабінети обладнані новими меблями, IT-обладнанням і інтерактивними дошками. З ініціативи вчителя Вікторії Батечко створено музей комп'ютерної техніки.

У свою чергу, завідувачка виробництвом Ніна Васєчкіна показала гостям нове кухонне обладнання. Електросковородки та мультиварки дозволять швидко і якісно приготувати їжу.

Вадим Бойченко також відвідав нові спортивний і актовий зали. Мер зазначив, що подібні опорні школи повинні з'явитися в кожному районі міста.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.