vision

Медіа

Назад

У Маріуполі ще на чотири «Затишних дворів» стало більше

19 листопада 2017, 11:19
1715
Суспільство

Двори біля будинків по вул. Купріна, 31, вул. Лавицького, 21, вул. Куїнджі, 88 та 90 стали затишними. Загальна сума інвестицій у благоустрій чотирьох дворів понад 2,7 млн ​​грн. Перевірити якість виконаних робіт та дізнатися думку жителів приїхав міський голова Вадим Бойченко.

Будинок по вул. Купріна, 31 веде самостійну господарську діяльність з грудня минулого року. У якості ремонту першого конструктиву відремонтовано дах. Ремонт профінансований з міського бюджету на суму понад 500 тис грн. Також реалізований міні-проект «Поточний ремонт електромереж» вартістю майже 80 тис грн.

Але дітвора будинку більше рада облаштованому двору. Тут з'явилися дитячий та спортивний майданчики, лавочки та альтанки, виконано і асфальтування двору. Сума інвестицій у «Затишний двір» - 671 310 грн.

Біля ОСББ «Іллічівець, 21» мешканці будинку натішитися не можуть своєму новому двору. Тепер він у не тільки затишний, але і безпечний. Тут встановлено металеве огородження двору, автоматичні ворота, хвіртки, підключена система відеоспостереження, проведено обордюрювання, облаштовано майданчик під сміттєві контейнери, виконан ремонт існуючих лавочок та перекриття підземного паркінгу. Вартість робіт у даному дворі склала 548 тис 149 грн.

«Ми хочемо змін для наших дітей, для майбутнього Маріуполя. Наша мета - подбати про завтрашній день. «Затишний двір» - це ті смисли, які змінюють ставлення до міста. Я хочу, щоб ви це цінували, розуміли та зуміли зберегти цю красу на довгі роки. Хочеться сказати спасибі, що ви вирішили вступити в ОСББ. Ви не побоялися взяти на себе відповідальність. За цим стоїть велика робота і ви виконуєте її з нами»,
зазначив Вадим Бойченко спілкуючись з маріупольцями.

Затишними стали і двори біля будинків 88 та 90 по вулиці Куїнджі. Тут з'явилися лавочки зі спинкою, сушарка для білизни, ковротруска, урни, лавочки з навісом, дитячий ігровий комплекс, гойдалки, комплекс Workout, спортивний комплекс, пісочниці з кришкою. КП «Маріупольавтодор» проведено обордюрювання дворів і асфальтування площею 2783 м. Кв. Вартість благоустрою даних дворів посилання - 1 488 125 грн.

Також у будинку №88 в якості ремонту першого конструктиву обраний капітальний ремонт покрівлі. Розроблено проектно-кошторисну документацію за рахунок коштів міського бюджету на суму - 4 700. Виконання робіт заплановано на наступний рік. А ось в будинку №90 вже виконано ремонт першого конструктиву - капітальний ремонт покрівлі. Виконаний він за рахунок коштів обласного бюджету, на суму - 352 356 грн. реалізовано і міні-проект «Заміна віконних блоків у під'їздах багатоквартирного будинку», на суму - 49 560,00 грн.