vision

Медіа

Назад

У Маріуполі пройшов «Ярмарок спорту» (Фото)

11 вересня 2017, 15:03
1396
Спорт

У рамках святкування 239-річчі міста Маріуполя, управління з фізичної культури та спорту міської ради відзначило один з наймасовіших професійних свят - День фізичної культури та спорту. Свято пройшло на території Міського саду, в ньому взяли участь близько 800 спортсменів.

День фізичної культури і спорту заснований в 1939 році і відзначається у вересні. Він проводиться з метою пропаганди спорту, активного і здорового способу життя. У Маріуполі відзначили це свято проведенням «Ярмарку спорту» в Міському саду.

У парку розгорнулися майданчики центрів спортивної підготовки. Вихованці семи дитячо-юнацьких спортивних шкіл продемонстрували свою майстерність. А кращі спортсмени міста провели майстер-класи з художньої гімнастики, американського футболу, єдиноборств, футболу, боксу, гандболу, волейболу, баскетболу, кроссфіту, шахів, ушу, воркауту та ін. А ті, хто ще не визначився з вибором виду спорту, мали можливість на власні очі подивитися, як проходить тренувальний процес.

«Ярмарок спорту» почала свою роботу урочистим відкриттям на центральній сцені парку під звуки фанфар та гімну України. Спортсменів та всіх гостей свята привітали з Днем фізичної культури начальник управління фізичної культури та спорту міської ради Олексій Казанцев, голова депутатської комісії з питань культури, освіти, молодіжної політики та спорту Володимир Курський, дворазовий срібний і дворазовий бронзовий призер Чемпіонатів світу, срібний призер Чемпіонату Європи , учасник трьох Олімпійських Ігор, Заслужений майстра спорту з важкої атлетики Артем Удачин, а також семиразовий чемпіон України, чотириразовий володар ь кубка України, володар кубка виклику, фіналіст Кубка ФІБА Європа, MVP фіналів Суперліги, тренер і спортивний директор МБК «Маріуполь», Майстер спорту міжнародного класу з баскетболу Олександр Скутельник.

Почесні гості в черговий раз нагадали про важливість щоденних занять фізичними навантаженнями, про здоровий спосіб життя, і наступності спортивних поколінь і традицій.

Начальник управління фізичної культури та спорту нагородив почесними грамотами 28 кращих тренерів, спортсменів і функціонерів за підсумками роботи за минулий рік. Олексій Казанцев зазначив: «У цей день було дуже приємно бачити дружню та згуртовану команду однодумців. Сьогодні в Маріуполі активно розвивається 49 видів спорту, у спортивних школах навчається понад 4 тисячі дітей та підлітків. Ми продовжуємо будувати спортивні об'єкти, реконструювати фізкультурні та оздоровчі комплекси. День фізичної культури - це свято, яке об'єднує усі покоління».