vision

Медіа

Назад

Третій день ГогольFest: для Маріуполя співали групи «Latexfauna», «Вогоноважатые» і «Monarchy»

29 квітня 2019, 09:20
723
Культура

Вечірня програма третього дня фестивалю сучасного мистецтва «ГогольFest» створила драйвовий настрій у Міському саду. На його сцені виступили українські музичні гурти «Latexfauna», «Вогоноважатые» і британський музичний електронний дует з Лондона – «Monarchy».

Першими відкрили вечір «Latexfauna». Це молода музична група, яка виступає в жанрі дрім-поп. Вони подарували глядачам «мрійливий» звучання.

 Вибухову хвилю емоцій дала група «Вогоноважатые». Їх енергія електроніки, сильний речитатив і меседжі-тексти нікого не залишили байдужими. Публіка із захопленням зустрічала кожну пісню музикантів. Такі хіти, як «Стартап Молодість», «Впасти з тандему», «Людські Слабкості» - «розгойдали» глядачів ще більше. Група також виконала кілька пісень, які є живим відгуком на події на сході України.

 А ось британські музиканти «Monarchy» створили у Маріуполі космічну Одіссею вечора. Їх головна фішка - приховувати свої обличчя, що робить їх таємничими. Вони шанувальники трансерфінга реальності та космосу. Звучання і чуттєвий вокал допомагає їм у його пошуках, а глядачів відправляє в глибини лабіринту власних емоцій. Маріуполь оцінив музичну ейфорію.

Сьогодні на вечірній сцені фестивалю намаріупольців і гостей міста чекають Юра Самовілов. Гуртом, Jamala та електронна рок-група з Данії «Bluе Foundation».

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.