vision

Медіа

Назад

Startup ГогольFest: Перший день сучасного мистецтва зібрав у Маріуполі тисячі глядачів

27 квітня 2019, 10:03
691
Культура

Вчора Маріуполь офіційно поринув у вир сучасного мистецтва - Startup ГогольFest. Впродовж усіх вихідних до 1 травня на маріупольців та гостей міста чекає насичена культурно-просвітницька програма фестивалю. Вчора запрацювала головна сцена, що знаходиться у Міському саду. Кожен вечір тут чекає на гостей яскраві розважальні заходи, цікаві інсталяції та фудкорт.

Символічно відкрила його маріупольська гурт Sun Scream. Хлопці запалили публіку каверами відомих пісень. Після на сцені з'явилася українська гурт  YUKO, багато хто впізнав їх після участі в національному відборі Євробачення. Завдяки міксу електронної музики і фольклору вони зачепили глядачів своєю унікальністю. Вже через декілька хвилин усі перейнялися їхніми мотивами і танцювали. Гостям фестивалю настільки сподобався виступ, що після його завершення, YUKO викликали на біс.

Така реакція була взаємною. «Я хотіла плакати на останній пісні, вони дуже чутливі та класні», - поділилася своїми враженнями фольклористка Юлія Юріна.

«Ми ще не встигли побачити Маріуполь, але судячи по людям, це дуже гарне місто», «Второй раз уже было радостно и приятно ехать сюда, город прекрасный» - такі емоції залишилися у виконавців про Маріуполь.

На завершенні вечора, на сцену вийшов Сергій Бабкін. Публіка чекала його виступу й жваво підспівувала як новим пісням, так і старим хітам виконавця. Він подарував затишну атмосферу, глядачі танцювали, вмикали ліхтарики на телефонах. Не дивно, що він затримався на сцені – глядачі його не хотіли відпускати.

Таким був перший вечір Startup ГогольFest. Попереду ще 5 днів аби насолодитися культурними вихідними. Приєднуйся, на вас чекає хвиля емоцій.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.