Спортивні вихідні Маріуполя (ФОТОРЕПОРТАЖ)

30 вересня 2020, 15:00
621
Спорт

Другий рік поспіль в Маріуполі проходить Чемпіонат України з веслування на ялах им. К. Степного. Учасниками фіналу стали 37 команд. Більше 250 спортсменів представляли Маріуполь, Бердянськ, Черкаси, Київ, Одесу і Херсонську область. Подробиці за посиланням.

У Маріуполі завершився 52-й Меморіал Макара Мазая в рамках чемпіонату України з боксу серед чоловіків. Його учасниками стали понад 100 боксерів з 17 областей та Києва. У ході змагань міському голові Вадиму Бойченко вручили подяку від Федерації боксу Маріуполя «За вагомий внесок у організацію змагань». У свою чергу, за підсумками фінальних боїв, мер вручив медалі та кубки переможцям. Подробиці.

Маріупольська команда стала другою на домашньому Кубку України з баскетболу 3х3. Змагання пройшли на території водноспортивного комплексу. У турнірі взяли участь 22 команди. Призовий фонд склав - 60 тисяч гривень. Подробиці.