vision

Медіа

Назад

Кубки Ліги чемпіонів УЄФА зустріли у Маріуполі

22 квітня 2018, 19:50
1637
Спорт

На театральній площі кожен бажаючий міг фотографуватися з кубком фіналу Ліги чемпіонів УЄФА і фіналу Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018. Щоб зробити селфі з цінним трофеєм, сотні любителів футболу вишикувалися в чергу - діти і дорослі.

Вперше в історії України фінали Ліги чемпіонів УЄФА пройдуть в кінці травня у Києві. А вже сьогодні маріупольці змогли не тільки подивитися, але й зробити селфі з найбажанішими футбольними трофеями.

Перед початком презентації Кубків УЄФА маріупольців і гостей міста чекали культурно-спортивні заходи, конкурси та вікторини. А відкрив презентацію головних футбольних трофеїв президент ФФУ Андрій Павелко.

«Я впевнений, що після того, як Кубки побували в Маріуполі, «Маріуполь» почне перемагати всіх суперників. Обов'язково в Маріуполі будуть міжнародні кубки та міжнародні ігри. Тут виростуть майбутні Шевченко і Реброви з маленьких футболістів», - сказав Андрій Павелко.

Начальник управління фізичної культури та спорту Олексій Казанцев подякував організаторам за вибір нашого міста для презентації Кубків.

Право першими сфотографуватися з Кубками надали футбольним командам.

До слова, Кубок, який вручається за перемогу в Лізі чемпіонів УЄФА, важить 7,5 кг і його висота 73,5 сантиметра. Трофей створив бернський ювелір Юрг Штадельман. Жіночий Кубок Ліги чемпіонів УЄФА трохи важче і важить 10 кілограмів, а висота - 60 сантиметрів.

Далі Кубки відправляться в міста Дніпро, Харків, Одеса та Львів.