vision

Медіа

Назад

Головою Молодіжного парламенту першого скликання обраний Ростислав Чучмай (ФОТОРЕПОРТАЖ)

11 квітня 2018, 19:06
2099
Суспільство, Діяльність депутатського корпусу

У ДК «Молодіжний» сьогодні відкрилася перша сесія Молодіжного парламенту Маріуполя. Молодих парламентарів вітали міський голова Вадим Бойченко, його заступник Олександр Кочурін, секретар міськради Степан Махсма та депутат Володимир Курський.

Сьогодні з'явився повноцінний механізм спілкування міського голови з молоддю. І я хочу побажати вам, щоб ми тут знаходили компромісні рішення. Разом з вами обговорювали стратегічні ініціативи розвитку нашого міста. І разом побудували сильний, розумний та надихаючий Маріуполь
звернувся до депутатів Молодіжного парламенту Вадим Бойченко.

Знайомство з колегами, прийняття присяги депутата, вибори голови та обговорення питань наступного пленарного засідання - такий насичений порядок денний у молодих депутатів.

«Ми сьогодні присутні на важливій, можна сказати, історичній події для всього нашого міста - на першому пленарному засіданні Молодіжного парламенту Маріуполя. У цьому залі зібралися кращі з кращих. Копітка, злагоджена робота виборчої комісії дозволила відібрати найбільш амбітних, активних, ініціативних, повних енергії та нових ідей», - відкрив засідання Степан Махсма.

Кандидати на пост голови з трибуни презентували себе, а перед сидячими в залі стояло нелегке завдання - вибрати відповідального керівника, який зможе організувати роботу парламенту та згуртувати всіх депутатів.

За результатами перемогу здобув учень НВК «Ліцей-школа № 48» Ростислав Чучмай.

«Дякую всім за довіру, разом ми зможемо створити гідну команду», - сказав перше слово новообраний голова.

На другому пленарному засіданні першої сесії депутати виберуть секретаря Молодіжного парламенту.