vision

Медіа

Назад

Маріупольці поринули у закарпатський колорит

02 травня 2018, 12:54
948
Культура

Постанова «Буна» показала містянам, що таке «баби та діти» по-закарпатськи. Це пронизлива притча про прірву між поколіннями, які рухаються від крайнощів до крайнощів. Кожен має свою позицію та не намагаються йти на компроміси. Безробіття та еміграція – основні причини руйнування сімей на Буковині.

Актори театру "Practicum" показали реальну історію звичайної родини з села на Буковині. Вони місяць жили в селі, спостерігали за місцевими мешканцями та поколінням, якому за дев’яносто, записували автентичні пісні, та традиції. Ці спостереження та надбання втілені у виставі.

Буна виховує онуку так, як вважає за потрібне, часом її вчинки жорстокі та не виправдані. Молода дівчина, яка майже не виходить в світ, бо завантажена хатньою роботою, вагітніє, виходить заміж та    народжує дитину. Але тікаючи від знущань бабусі, п’ючого чоловіка та злиднів, наважується виїхати за кордон, для того, що б почати нове життя.

Своєю грою актори ставлять ребром не одне «вічне питання»: Поїхати, чи залишитись? Бігти за мрією чи оберігати сімейні цінності? Терпіти знущання чи розпочинати визвольну боротьбу? Що тримає цих людей на Батьківщині?

Відповіді на них, кожен повинен дати сам.