sitemapvision

Медіа

Назад

«Ніч Музеїв» відвідали майже 10 тисяч маріупольців

16 травня 2021, 11:00
562
Культура

Вчора, з 12:00 до 23:00 у Маріуполі проходив масштабний культурний захід «Ніч Музеїв». Майже 10 тисяч маріупольців відвідали експозиції у чотирьох музеях міста. На них чекали унікальні експонати, які привезли зі всієї України. В темний час доби на фасадах будівель з’явилася лазерна підсвітка, яка додала заходу таємничості.

Головними локаціями заходу стали: Міський центр сучасного мистецтва ім. Куїнджі, Музей народного побуту, Краєзнавчий музей, Художній музей ім. А.Куїнджі. Також виставки проходили у музеї морського порту, Азовському морському музеї ім. В.А. Павлія, музеї історії металургійного комбінату ім. Ілліча та музеї історії органів внутрішніх справ Донецької області.

Усім відвідувачам пропонували на згадку про «Ніч Музеїв» поставити штампи у тематичних паспортах.

Сьогодні всі експозиції можна відвідати з мультимедійним супроводом.

Виставки працюватимуть до 28 травня. На них можна побачити унікальні експонати з провідних музейних установ України. Роботи художниці Марії Примаченко, твори народного мистецтва ХХ століття, скіфські прикраси та рукописний «Кобзар», оригінали робіт Архіпа Куїнджі та ще багато-багато цікавого.

Цей захід - перший в рамках проєкту культурно-мистецьких ініціатив «Діалог мовою мистецтва» за підтримки Українського Культурного Фонду.