vision

Медіа

Назад

«Англомовний Маріуполь»: вчителі іноземної мови обговорили плани на новий навчальний рік

30 серпня 2019, 13:24
634
Освіта

У Маріуполі пройшла зустріч вчителів англійської мови. Педагоги підбили підсумки минулого року та обговорили плани на новий навчальний сезон. В планах реалізація проектів з популяризації англійської мови, участь у конкурсах та підготовка до літніх мовних таборів.

Викладачі іноземної мови провели дискусію у залі технічного ліцею. Куратори Тетяна Горюнова та Ольга Куриленко розповіли про досягнення маріупольських учнів у минулому навчальному році. Вручили подяки та сертифікати педагогам, які підготували учасників та переможців обласних та всеукраїнських конкурсів та олімпіад з англійської мови.

Учасники зустрічі поділилися з колегами наробками, новими методиками викладання. Вчитель англійської мови школи №42 Тетяна Козачьок підбила підсумки літніх мовних таборів. Для нових вчителів організували «школу молодого педагога».

Також вчителі намітили плани на майбутній академічний рік. Так, вже у вересні вчитель школи №27 Алла Солдатова розповість про eTwinning – навчальну програму Європейської Комісії, започатковану з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Методист Марина Мочікіна обговорить з колегами переваги роботи з волонтерами Корпусу Миру.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.