A-A+vision

Новини

Назад

За три роки на підтримку ОСББ виділено понад 500 мільйонів гривень

13 серпня 2019, 16:07
381
Суспільство

На сьогодні в Маріуполі зареєстровано 730 ОСББ. Це майже 50% всього житлового фонду міста. У 2017 році на програму підтримки ОСББ виділено 160 млн гривень, в 2018 - 175 млн гривень. В 2019 планована сума фінансування - 211 млн гривень. Міський голова Вадим Бойченко наголошує на важливості переходу в ОСББ і регулярно перевірять хід реалізації програми підтримки.

Так, активні роботи ведуться у дворах по вул. Миколаївській, 80, вул. Соборній, 1 та вул. Савчука, 38. Всі три будинки вийшли в ОСББ в різний час. Але їх об'єднала мета - поліпшення житлових умов і благоустрій свого двору.

За два роки, за підтримки міста, в будинках провели капітальний ремонт електромереж та поточний ремонт покрівлі на суму 774 тис грн. З них кошти жителів - усього 20 тисяч гривень. До кінця року за даними адресами буде реалізований проект «Затишний двір». У кожного будинку з'явиться облаштована територія з дитячим майданчиком, лавочками, урнами і доріжками з плитки. Також капітально відремонтують асфальтне покриття аж до центральної вулиці. За словами начальника управління з питань розвитку та підтримки ОСББ Сергія Марчука, таке рішення прискорить процес комплексного ремонту доріг.

Вадим Бойченко відзначив позитивні зміни, завдяки переходу в ОСББ: «Ви великі молодці. Об'єдналися, щоб зробити свій будинок краще. Позбулися проблем, які хвилювали вас протягом багатьох років. В цьому і суть переходу в об'єднання. Ви розставляєте пріоритети і знаєте, що потрібно зробити в першу чергу».

В ході спілкування мешканці підняли проблему незаконного продажу сурогату біля житлових будинків. За їх словами, деякі недбайливі, які відвідують ці заклади, псують майно у дворах і порушують правопорядок.

У цьому питанні особливу роль відіграють поліцейські, які кожен день забезпечують безпеку на вулицях Маріуполя. Але потрібно бути відвертим. Бувають випадки, коли по відношенню до представників правопорядку проявляють неповагу. Це недопустимо. Поліцейські щодня ризикують собою, щоб ми жили спокійно. Тому ми зобов'язані поважати їх і надавати всебічну допомогу. Це в наших спільних інтересах,
підкреслив Вадим Бойченко.

Жителі подякували меру за зміни, які бачать у місті і увагу до їх проблем.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.