sitemapvision

Новини

Назад

Вадим Бойченко відвідав оновлений парк Гурова

25 вересня 2021, 13:39
486
Суспільство

Сьогодні, після реконструкції, відкрилася центральна частина парку Гурова. Оновленою територією від «Українського дому» до зони барбекю прогулялися мер Вадим Бойченко та народний депутат України Вадим Новинський.

«Такі амбіційні проєкти стають реальністю лише завдяки спільній роботі влади, відповідального бізнесу, партнерів та, звичайно, маріупольців. Все це ми робимо заради нового покоління, наших дітей. Сьогодні молоді пари гуляють оновленим пірсом, діти грають у парку Веселка та на площі Свободи. Тепер жителі міста отримали нову унікальну зону відпочинку», - наголосив Вадим Бойченко.

Подивитися на нове життя парку прийшли сотні маріупольців. Вони гуляють новими алеями, насолоджуються спогляданням за пішохідним фонтаном, що утворює туман. А біля палацу культури «Український дім» з’явився каскадний фонтан, який підсвічується ввечері.

На величезній території парку висаджено 70 тисяч квітів, дерев та кущів. Встановлені оригінальні скульптури. Облаштовано найбільший у країні дитячий майданчик у вигляді казкового замку заввишки 9 метрів. Вже зранку він був вщент заповнений дітьми.

Вадим Новинский зазначив, що розвиток Маріуполя – приклад для всієї країни.

«Маріуполь стає кращим з кожним днем. Місто активно розвивається, змінюється. З’являються нові зони відпочинку та дозвілля. Впевнений, що оновлений парк стане ще однією улюбленою локацією жителів та гостей міста», - зазначив народний депутат.