vision

Новини

Назад

Вадим Бойченко: «Незаконних МАФів і наливайок у Маріуполі не буде!»

22 серпня 2018, 17:51
1667
Суспільство, Сесії міської ради

Сьогодні на сесії депутати підтримали питання про внесення змін до рішення Маріупольської міської ради «Про затвердження Положення про порядок розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності». Він спрощує процедуру демонтажу нелегальних торгових об'єктів.

«Я проти незаконно встановлених МАФів у Маріуполі. Проти наливайок, які сьогодні безмежно встановлюються поза Законом по нашому місту і споюють жителів»,
підкреслив міський голова Вадим Бойченко.

Згідно з проектом-рішення, в разі виявлення нового незаконно встановленого торгового об'єкта головою районного адміністрацією протягом одного робочого дня організовується комісійне обстеження виявленої точки. За його результатами складається акт, в якому вказується, що даний об'єкт підлягає демонтажу.

«На сьогоднішній момент у Маріуполі встановлено 298 незаконних МАФів. Комісія буде приймати рішення тільки з демонтажу тих МАФів, які встановлені нелегально. Дане питання спрощує демонтаж знову встановлених об'єктів, які не пройшли інвентаризацію», - зазначив заступник міського голови Михайло Івченко.

У Маріуполі працюють над розвитком малого та середнього бізнесу. Для підприємців, які хочуть працювати прозоро і в легальному руслі, створюються всі умови.

За легальний бізнес, але проти нелегальних МАФів і жителі Маріуполя. «Наливайки на карті нашого міста - це чорні діри. Ми знаємо, який сурогат ллється в них і які наслідки потім після цього. Це трагедія в родині, поножовщина і антисанітарна обстановка. Питуща людина в родині - це величезне горе для батьків, дружини і дітей», - ділиться голова КСН «Променистий».

Про негативний вплив алкоголю розповіла і начальник управління охорони здоров'я Світлана Макарова. Велика кількість травм і отруєнь пов'язані з алкоголізмом. «За літні канікули ми почали відзначати серед дітей значне зростання алкогольного отруєння. Це катастрофа! До 10 випадків на місяць ми фіксуємо отруєння у дітей», - розповіла вона.

Заступник міського голови Ярослав Хотнянський підкреслив, що в даному напрямку місто і силові структури працюють 24 години на добу: «Невелика кількість людей, які наживаються на здоров'ї жителів міста, шукають підтримку політичного даху для того, щоб їх не чіпали. Такого даху в Маріуполі не знайдуть. У Маріуполі не буде незаконно встановлених МАФів та наливайок».