vision

Новини

Назад

У Маріуполі відкрився кампус Української академії лідерства

26 вересня 2020, 16:29
515
Суспільство, Освіта

Сьогодні в Маріуполі відкрився кампус Української академії лідерства. Менш, ніж за рік, було проведено капітальний ремонт будівлі кампусу УАЛ. Вона повністю облаштована для комфортних умов навчання і відпочинку. На реалізацію проекту з міського бюджету направлено 16,6 млн грн. Молодь з усіх куточків України протягом 10 місяців буде проходити спеціальну програму особистісного і суспільного розвитку. Як працює нова установа подивився міський голова Вадим Бойченко.

Академія заснована в вересні 2015 року. У Маріуполі УАЛ почав роботу в 2019 році. Тепер для студентів академії відкрито власний кампус.

«Успішно реалізуючи Стратегію розвитку до 2021 року, ми дивимося в майбутнє, формуючи нову Стратегію можливостей до 2030 року, пов'язуючи її з нашою молоддю. Разом ми робимо Маріуполь містом, в якому хочеться жити. У цій роботі вдячні нашим партнерам. Протягом п'яти років вони допомагають вирішувати важливі програми відкритості і прозорості влади, розвитку IT в місті і багато інших»,

- зазначив Вадим Бойченко.

Капітальний зовнішній і внутрішній ремонт будівлі проводився із застосуванням передових технологій і сучасних матеріалів. Проведено демонтажні і монтажні роботи, замінено системи опалення, вентиляції, електроосвітлення, сигналізації, мережі водопостачання. На першому поверсі знаходиться ресепшн і лекторії, є зал для конференцій, для безпеки студентів встановлені прилади обліку і «розумна рамка». На третьому поверсі будуть відпочивати ментори і студенти.

«Це успіх спільної роботи. Уряд США пишається тим, що є частиною цієї ініціативи. Зараз все більше молоді вважаює Маріуполь - містом майбутнього», - підкреслив виконуючий обов'язки заступника голови дипломатичної місії США в Україні Джозеф Пеннінгтон.

Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати Україну і світ, усвідомлено вибрати майбутню професію і розкрити лідерські якості. В основі навчання - три елементи розвитку: фізичний, емоційний і інтелектуальний. Навчання є безкоштовним - кожен, хто успішно пройде відбір, набуває грант, який покриє проживання, харчування, експедиції, страхування здоров'я тощо.

Керівник Української академії лідерства Роман Тичківскій подякував міжнародним партнерам за надану допомогу відзначив значущість того, що філія відкрита в Маріуполі: «У нас великі надії, що ця філія стане місцем сили і розвитку молоді з усієї України. Ми вдячні Вадиму Бойченко за підтримку нашої ідеї відкрити філію УАЛ саме в Маріуполі, він на ділі довів, що ми обрали правильний місто. Маріуполь - приклад для молоді, що показує, що Україна змінюється і розвивається».