vision

Новини

Назад

У Маріуполі створюють умови для практичного навчання майбутніх лікарів

14 серпня 2019, 16:44
674
Суспільство, Освіта

У Маріуполі триває капітальний ремонт школи №23, де планують розмістити філію Донецького національного медичного університету. Тут облаштують практичні аудиторії для різних медичних спеціальностей і навчатимуть близько 450 студентів. Вадим Бойченко перевірив хід робіт.

Загальна вартість реконструкції - 21,2 млн грн. Із них з міського бюджету вже виділили на ремонт будівлі 16,4 млн. У приміщенні встановили металопластикові вікна. Ведуть заміну системи опалення та електричних мереж. У триповерховому корпусі відремонтують 25 класних кімнат. Також обладнають 10 імітаційних аудиторій. Вадим Бойченко наголосив на важливості комплексного розвитку медичного спрямування в місті.

 

Ми будуємо та реконструюємо лікарні, створюємо умови для якісного обслуговування жителів. І, в першу чергу, нам потрібні кваліфіковані медичні кадри. Для цього обладнаємо приміщення. Тепер у студентів з'явиться можливість отримувати не тільки теоретичні, а й практичні знання,
підкреслив міський голова.

Декан медичного факультету Олег Розенко зазначив, що в університеті планують навчати близько 150 іноземних студентів. Це позитивно відробажається на іміджі міста. Також в планах облаштувати комплексний симуляційний центр. Оснастити його спеціальним обладнанням.

Варто відзначити, на базі дитячого діагностичного центру МТМО вже функціонують лекторії, де студенти можуть переймати досвід у діючих лікарів. За кошти міського бюджету в Маріуполі були придбані 19 квартир для медичного вузу-переселенця й облаштовано студентський гуртожиток.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.