sitemapvision

Новини

Назад

У Маріуполі створюють умови для надання екстреної медичної допомоги

12 червня 2020, 18:44
1033
Медицина

У рамках робочого об'їзду голова Донецької ОДА Павло Кириленко разом з міським головою Вадимом Бойченком відвідав проєкти «Великого будівництва» медичного профілю. Вони ознайомилися з ходом створення відділень екстреної медичної допомоги на базі двох міських лікарень № 1 і 4.

Створення даних відділень забезпечить жителів якісним медичним обслуговуванням: надання допомоги у найкоротший термін, застосування сучасного обладнання та комфортні умови перебування.

«Маріуполь змінює обличчя медицини. З кожним роком ми відкриваємо нові можливості в лікуванні та діагностиці, поліпшується сервіс і оснащення. Ми створюємо умови для якісної медичної послуги, щоб захистити життя і здоров'я маріупольців», - підкреслив Вадим Бойченко.

У міській лікарні №1 оглянули кімнату консультацій, рентгенодіагностичний кабінет, реанімаційне відділення, малу операційну. Також оцінили унікальний томограф, за допомогою якого вже ставлять точні діагнози і рятують життя першим пацієнтам. Словом, все відділення буде оснащене новим високотехнологічним обладнанням.

На базі міської лікарні №4 також створюється відділення екстреної медичної допомоги. Його  також наповнять необхідним сучасним обладнанням для якісного обстеження пацієнтів. Встановлять рентген-обладнання, УЗД-апарат, створять лабораторію.

Головною особливістю стане поділ маршрутів пацієнтів. Наприклад, в «червоний» сектор будуть доставлятися пацієнти, які потребують реанімаційних дій. «Жовтий» прийматиме пацієнтів середньої тяжкості. «Зелений» призначається для хворих, які самостійно прийшли у лікарню. Для цього передбачені окремі входи.

«У цих стінах будуть рятувати життя. Ми зробимо все, щоб пацієнти почували себе комфортно, отримували обстеження вищого рівня та кваліфіковану допомогу від наших лікарів», - зазначив Вадим Бойченко.