vision

Новини

Назад

У Маріуполі стартувала вакцинація від COVID-19

03 березня 2021, 13:01
943
Суспільство, Медицина

Сьогодні планується вакцинувати 34 медичних працівника Міської лікарні №4, задіяних в лікуванні пацієнтів COVID-19. Серед перших - директор Міської лікарні №4 Володимир Жигіль та меддиректор установи Андрій Серветник.

«Ніяких сумнівів у питанні вакцинації у мене не було. З одного боку, переслідував особисту мету - я не хворів на коронавірус, а вакцина зменшує можливість інфікування та убезпечить від можливих ускладнень. З іншого - є соціальна відповідальність. Чим більше людей вакцинуються, тим швидше сформується колективний імунітет, і пандемія закінчиться», - зазначив Володимир Жигіль.

З ним згоден і Андрій Серветник. За його словами, працюючи з пацієнтами з Covid-19, він бачить, які можуть бути важкі ускладнення після інфікування. Медичний директор додав, вакцинація проходить добровільно.

«Кожен співробітник, який погодився зробити щеплення перед цим ознайомився з Порядком підготовки, проведення та спостереження після проведення щеплення. Ефективність вакцини від 75 до 85%», - зазначив він.

Нагадаємо, вчора до Маріуполя привезли першу партію вакцин від Covid-19 у кількості 500 одиниць. В першу чергу, прищеплювати будуть працівників медичних установ.