A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі проведуть LED-модернізацію зовнішнього освітлення

26 лютого 2020, 16:46
267
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

У Маріуполі замінять близько 29 тисяч ламп зовнішнього освітлення на LED-світильники. Це стане можливим завдяки співпраці з Європейським інвестиційним банків в рамках «Програми розвитку муніципальної інфраструктури України». Відповідну угоду підтримали сьогодні на сесії депутати міської ради.

За словами директора підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Сергія Пріліпіна, проєкт передбачає реконструкцію мережі зовнішнього освітлення Маріуполя і заміну світильників на нові з застосуванням LED-технологій. Це поліпшить обсяг і якість послуг одержуваних городянами.

«Реалізація проєкту дозволить знизити рівень витрат на оплату електроенергії та зменшити споживання електроенергії мережами зовнішнього освітлення на 51%. Також знизяться витрати на обслуговування реконструйованих мереж. Наприклад, термін служби світлодіодних світильників - не менше 12 років, а гарантія 10», - зазначив він.

Обсяг фінансування за програмою ЄІБ - 14,5 млн євро. Термін реалізації проекту - три роки. Варто відзначити, на сьогоднішній день підприємство «Міськсвітло» обслуговує понад 1,3 тис об'єктів зовнішнього освітлення і понад 1,1 тис вулиць Маріуполя.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.