A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі пройшла зустріч з міжнародними експертами з Великобританії, Нідерландів, Латвії, Литви та Північноатлантичної ради

18 липня 2019, 16:28
414
Суспільство

Маріуполь з робочим візитом відвідали міжнародні експерти з питань стратегічних комунікацій. Заступник міського голови Сергій Орлов зустрівся з фахівцями з Великобританії, Нідерландів, Латвії, Литви та Північноатлантичної ради. Вони обговорили Стратегію розвитку Маріуполя і його безпеку.

Сергій Орлов розповів про вектор розвитку Маріуполя. Протягом трьох років місто показує позитивну динаміку у всіх сферах життєдіяльності: від підвищення рівня безпеки до реконструкцій об'єктів охорони здоров'я, освіти і паркових зон. Зокрема, на комунальних підприємствах створюються комфортні умови роботи з гідною заробітною платою. Таким чином, місто на ринку праці конкурує на ряду з містоформувальними підприємствами. Завдяки цьому в Маріуполі створено 3,5 тисячі робочих місць.

«Маріуполь сьогодні - прозоре і безпечне місто. Ми серед лідерів рейтингу прозорості Тransparency International. Наше завдання - зробити Маріуполь постіндустріальним містом біля моря. Ми йдемо цим шляхом і вже показуємо високі досягнення. Маріуполь стрімко змінюється. У цьому також велика заслуга силового блоку і підтримки наших партнерів », - підкреслив заступник міського голови.

Про те, що на сьогодні Маріуполь входить в рейтинг безпечних міст України розповів директор департаменту з питань безпеки та запобігання корупції Григорій Березун. Маріуполь - перше місто, в якому відкрили Єдиний аналітичний сервісний центр з унікальним програмним забезпеченням. Так, в місті встановлено смарт-камери, які розпізнають обличчя людей і марки машин, що допомагає швидкому пошуку злочинців і водіїв-порушників.

У свою чергу, міжнародні експерти відзначили позитивні зміни в Маріуполі. Наприклад, бажання молоді пов'язувати своє майбутнє з містом. Цьому сприяє залучення до Маріуполя вищих навчальних закладів, створення комфортних умов праці та нових можливостей для подальшого розвитку.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.