A-A+vision

Новини

Назад

У Маріуполі підписали Меморандум щодо розвитку зеленої енергетики

10 грудня 2019, 18:46
434
Суспільство

Сьогодні Маріуполь зробив черговий крок в напрямку сталого зеленого розвитку. Міський голова Вадим Бойченко підписав Меморандум з ірландською компанією «Altostrata Energy Limited», згідно з яким у місті планують реалізувати інвестиційний проєкт, побудувавши фотоелектричні станції різної потужності.

«Підписання Меморандуму - це результат проведення в Маріуполі першого інвестиційного форуму RE: think. Invest in Ukraine. Мене часто запитували, який ефект він дав нашому місту?! Це нове співробітництво в сфері енергоринку - один з перших прикладів того, що отримує Маріуполь. Впевнений, що він не останній і попереду на нас чекають нові проекти. Крім того, для міста це ще один крок на шляху створення Стратегії зеленого сталого розвитку», - зазначив Вадим Бойченко.

У свою чергу, директор компанії Торстен Меркель розповів, що наше місто є інвестиційно привабливим: «Ми бачимо, що сьогодні Україна динамічно розвивається. Керівництво Маріуполя прагне розвивати місто. Для нас, як інвесторів, це дуже важливо».

Він додав, що проєкт спрямований на використання сонячної енергії, але в перспективі підприємство хоче займатися і вітровою. Це дозволить забезпечити місто якісною, але недорогою електроенергією.

Заступник міського голови Сергій Орлов акцентував увагу на адміністративну реформу, в результаті якої буде створена Маріупольська ОТГ, завдяки чому в місті з'являється низка перспективних ділянок для розвитку зеленої енергетики. Він зазначив, що наступного року буде підготовлено шість подібних ділянок.

Читайте також наші новини у Facebook та Telegram.