Новини

Назад

У Маріуполі підписали Меморандум, який допоможе посилити кібербезпеку

15 квітня 2019, 18:08
342
Суспільство

У Маріуполі відбулася зустріч заступника міського голови Ярослава Хотнянського і представників Міжнародного центру оборони і безпеки ICDS. Сторони підписали Меморандум про співпрацю. Це дасть можливість реалізувати в місті естонсько-український проект «Стійка Україна». Він спрямований на виявлення та усунення проблем в напрямку інформаційної безпеки.

В ході зустрічі Ярослав Хотнянський зазначив, що для Маріуполя важливо розвиватися в даному напрямку: «Маріуполь у багатьох напрямках на рівні держави займає лідируючі позиції. Реалізуємо проекти, пов'язані з безпекою, спільно з Міністерством внутрішніх справ і з Національною поліцією України. Інформаційна безпека - важливий напрямок, в якому потрібно розвиватися і вдосконалюватися. Тому раді співпрацювати з метою запобігання інформаційних атак».

У свою чергу, виконавчий директор Міжнародного центру оборони і безпеки Дмитро Теперік розповів про важливість чіткої стратегії в реалізації політики кібербезпеки, як на державному, так і на місцевому рівні. Також додав, що в планах проводити в Маріуполі навчання персоналу. Здійснювати обмін досвідом і організовувати спільні заходи.

Варто відзначити, Міжнародний центр оборони і безпеки ICDS - провідний аналітичний центр в Естонії. Спеціалізується на зовнішній політиці, безпеці, у питаннях оборони Естонії, її союзників і партнерів, в тому числі і України.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.