vision

Новини

Назад

У центрі Маріуполя на місці пустиря може з'явитися новий університет

21 квітня 2021, 19:34
716
Суспільство, Освіта

За територією площі Миру та Свободи може з'явитися приватний технічний університет. Локацію підтримали глави всіх фракцій міської ради. Про це сьогодні розповів міський голова Вадим Бойченко.

«Дана локація відповідає відразу декільком вимогам. По-перше, тут є технічна можливість підведення всіх інженерних мереж. По-друге, є зручна транспортна розв'язка, що важливо для молоді. Крім того, є умови для створення спортивної інфраструктури, якою зможуть користуватися й інші виші міста. Цю локацію запропонуємо приватному інвестору, і ми сподіваємося, що вона буде обрана в якості місця майбутнього університету», - пояснив Вадим Бойченко.

Мер підкреслив, що на наступній сесії буде винесено на голосування звернення до інвестора з пропозицією даної ділянки для забудови.

«Всі лідери депутатських фракцій підтримали це рішення. Радує, що вдалося відкинути політичні мотиви, емоції та спільно прийти до оптимального рішення, спрямованого на розвиток нашого рідного міста. Створення університету - важливий крок на шляху відкриття нових можливостей для молоді та формування в Маріуполі освітнього хаба», - заявив Вадим Бойченко.