vision

Новини

Назад

Туристичний напрямок Маріуполя презентували у Києві

13 травня 2021, 16:00
475
Туризм

У Києві пройшла міжнародна виставка-зустріч спеціалістів туристичного бізнесу UITT & UITM «Україна – Подорожі та Туризм». Всього 150 учасників. Маріуполь був серед представників Приазов’я. Про наші місця-магніти розповідала команда «m.EHUB» та культурно-туристичного центру «Vezha».

Маріуполь презентував пакет тематичних турів вихідного дня. В їх основі подієвий та гастро- туризм в поєднанні з відвідуванням дестинації та сакральних місць Приазов’я.

Серед учасників – представники посольств 14 країн: Албанії, Аргентини, Болгарії, В’єтнаму, Єгипту, Киргизької Республіки, Кіпру, Куби, Індонезії, Малайзії, Узбекистану, України, Чорногорії, Швейцарії, а також провідні туроператори України. Вони представляли послуги туроператорів, готелі, національні та регіональні туристичні організації та агентства, міністерства, турадміністрації та профільні асоціації.

Під час заходу представники різних міст обмінялося досвідом та налагодили ділові зв’язки. У планах на майбутнє – створити єдині туристичні кластери.