vision

Новини

Назад

Турецька делегація оцінила маріупольські амбулаторії

16 квітня 2021, 18:01
799
Суспільство, Медицина

У ході візиту до Маріуполя, медична делегація з Туреччини ознайомилася з роботою Центру первинної медико-санітарної допомоги №3. Вони оцінили якість надання послуг у дорослій та дитячій амбулаторіях.

Головний лікар ЦПМСД №3 Олександр Лазаренко розповів, будівлі були капітально відремонтовані минулого року. Завдяки цьому маріупольці можуть отримувати медичні послуги у нових, комфортних умовах.

«У нас обслуговується понад 80 тисяч населення. З них близько 12 тисяч - діти. Нам було важливо створити для них сучасні умови прийому, а для лікарів – гідні умови праці», - зазначив головний лікар.

У дорослій амбулаторії розташовані кабінети сімейних лікарів, лабораторія, маніпуляційний кабінет, комунальна аптека. Встановлено рентген-обладнання. Також на базі медичного закладу ведуть прийоми профільні спеціалісти: гінеколог, хірург, невролог, окуліст. 

Дитяча амбулаторія включає кабінети сімейних лікарів та інфекційних захворювань, кабінет щеплень і реєстратуру. У коридорах розташовані дитячі зони.

«Ми сьогодні відвідали ваші клініки. Побачили задоволених пацієнтів. Мета нашого візиту – це взаємний обмін знаннями та досвідом. Хочемо принести користь як для вашої, так для нашої країни», - наголосив  генеральний директор групи клінік Ур Генч.