Новини

Назад

Посол Франції зустрілася з маріупольськими студентами та ліцеїстами

12 лютого 2019, 17:21
413
Суспільство, Освіта

Маріуполь з робочим візитом відвідала Посол Франції Ізабель Дюмон. Вона зустрілася зі студентами та викладачами Маріупольського державного університету та учнями Міського ліцею.

Ізабель Дюмон зазначила, що нашому місту Посольство Франції приділяє особливу увагу.

«Ми хочемо співпрацювати з містами, де нам здається, ми можемо ефективно працювати з місцевою владою. Ми побачили, що з маріупольської владою ми можемо добре і чесно працювати», - пояснила Посол.

Зустріч зі студентами вона почала з питання про те, чи знають вони про виділення Францією кредиту на проект з очищення води в Маріуполі і чи вважають вони це важливим. Маріупольці визнали, що питання водоочистки особливо актуальне для нашого міста.

Студенти цікавилися тим, чи буде в майбутньому французька мова викладатися в школах на одному рівні з англійською, як оцінює Посол рух «жовтих жилетів» та чи складно займати таку посаду.

Також Ізабель Дюмон ближче познайомилася зі студентами з Камеруну і Нігерії, зазначивши, що залучення студентів з різних регіонів світу свідчить про відкритість університету.

Зустріч з ліцеїстами пройшла повністю французькою мовою. Маріупольські учні розповіли про свої досягнення у вивченні мови, а викладачі поділилися ідеєю створити на базі ліцею Центр складання іспитів з французької. У свою чергу Ізабель Дюмон заявила, що в ліцеї відчувається дружня атмосфера. Вона вручила директору медаль із зображенням Маріанни - Символу Франції.