A-A+vision

Новини

Назад

На засіданні виконкому підтримали придбання мікроавтобусів двом дитячим будинкам сімейного типу

26 травня 2020, 16:48
292
Суспільство, Освіта, Соціальне забезпечення, Засідання виконавчого комітету

У Маріуполі відбулося засідання виконавчого комітету. Всього розглянули близько 70 питань. Серед них - інфраструктурні проєкти з модернізації закладів освіти, культури та набережної в Лівобережному районі. Також члени виконавчого комітету проголосували за рішення про виділення двох транспортних засобів дитячим будинкам сімейного типу. Автомобілі марки Ford Transit придбали методом софінансування - 50%х50%. Частки відповідальності розділили місцевий і обласний бюджети.

За словами міського голови Вадима Бойченко, незважаючи на екстрені заходи у зв'язку з пандемією, вдалося збалансувати місцевий бюджет і оптимально розподілити сфери фінансування.

Ми підтримали медицину і розробили програму «Охайне місто». Локальна програма, не дивлячись на загальну кризу і ряд недонадходжень до бюджету, покликана стати поштовхом до розвитку економіки. Уже в місті створені понад 350 додаткових робочих місць. Всі наші ключові проєкти реконструкцій також реалізуються. У будь-якій стратегії ключове - це баланс. Сьогодні ми бачимо результати ефективного розподілу фінансів на найактуальніші для маріупольців сфери,
наголосив мер.

Члени виконкому підтримали проєкт-рішення про затвердження робочих проєктів реконструкцій шкіл №40,20, Маріупольського технологічного ліцею та дошкільного навчального закладу №59. Також затвердили облаштування спортивних майданчиків у шкіл №67 та 4. Дані проєкти покликані підвищити енергоефективність установ, зробити територію сучасною та функціональною.

Ще кількома проєктами-рішень підтримали будівництво мереж зовнішнього освітлення по вулиці Макара Мазая, капітальний ремонт ПК «Український дім», будівництво насосної станції №3 і каналізаційної мережі прибережної зони відпочинку по вулиці Виноградній.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.