Новини

Назад

Між Бердянськом та Маріуполем побудують новий аеропорт

03 вересня 2021, 13:17
3362
Транспорт, Розвиток інфраструктури

Це оптимальна точка для будівництва нового авіахабу. Про це, на форумі «Маріуполь 2030. Великі інвестиційні можливості», заявив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

За його словами, з 2019 року була жорстка заборона на роботу аеропорту у Приазов’ї. Було розширено буферну зону. Наразі це рішення переглядається.

«Я спілкувався вчора з новим начальником Генштабу. У нас конструктивний діалог. Думаю, що за два тижні ми вийдемо на якесь конкретне рішення», - сказав міністр.

Він додав, що існуючий маріупольський аеропорт перезапустити неможливо. Тому планується побудувати новий. Це займе близько двох років.

У свою чергу, голова виконавчого комітету Національної ради реформ Міхеїл Саакашвілі наголосив, що побудова аеропорту – це політичне рішення, яке не має засновуватися на перестраховці військових. За його словами, найкращим захистом Маріуполя є швидкий розвиток. А без аеропорту він неможливий.

Нагадаємо, що мер Вадим Бойченко неодноразово підіймав питання необхідності побудови аеропорту для Маріуполя. Попередньо для дотримання всіх вимог було запропоновано два його місцерозташування: біля Мангушу та на стиці двох областей - Донецької та Запорізької.