Новини

Назад

Міський голова Вадим Бойченко зустрівся з народним депутатом Олегом Ляшко

07 грудня 2018, 11:38
608
Суспільство

У ході робочого візиту до столиці міський голова Маріуполя Вадим Бойченко зустрівся з народним депутатом України Олегом Ляшком. Сторони обговорили проекти, які вже реалізуються в місті за підтримки нардепа і розглянули подальші перспективи розвитку Маріуполя.

На сьогоднішній день за підтримки Олега Ляшка в місті вже з'явилися сучасний дитячий садок в селищі Волонтерівка, оновлений Технічний ліцей і соціальний будинок для нових маріупольців. Крім того, в стадії реалізації ще знаходиться ряд проектів. У їх числі - реконструкція дитячого садка №117 у Приморському районі, капітальний ремонт школи №47 та ремонт фасаду Центру художньо-естетичного мистецтва. Завдяки підтримці народного депутата Олега Ляшка усього з державного бюджету було виділено субвенцію в розмірі майже 100 млн грн.

Вадим Бойченко зазначив, що та субвенція, яка була направлена до міста з державного бюджету, трансформувалася в нові проекти.

Кожен з цих проектів підвищує якість життя людей. Сьогодні Маріуполь розвивається. Але попереду є виклики, які треба буде вирішити. Це і додаткове житло для нових маріупольців. І нове обладнання для міських лікарень. І ремонти будівель соціальної сфери. Але завдяки надійним партнерам і друзям міста є впевненість, що Маріуполь буде продовжувати розвиватися,
підкреслив мер.

Зі свого боку, Олег Ляшко висловив упевненість в тому, що за такими містами, як Маріуполь - майбутнє України. За його словами, держава повинна робити все, щоб українські міста мали максимум можливостей для ефективного розвитку.