A-A+vision

Новини

Назад

Міська рада та EUACI обговорили подальше співробітництво

18 листопада 2019, 13:48
641
Суспільство, Співпраця з міжнародними організаціями

Сьогодні відбулася нарада з представниками місії з питання формування цілей та завдань другої фази муніципального компоненту програми «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні». У ході зустрічі сторони обговорили можливість реалізації проектів для покращення інформаційної системи міста.

Заступник міського голови Сергій Орлов зауважив, що Маріуполь взяв стрімкий курс розвитку. З 2016 року йому вдалося реалізувати масштабні проекти. Новий підхід до роботи, розвиток комунальних підприємств і муніципальних сервісів дозволили місту залучити колосальні інвестиції та стати лідером у рейтингу прозорості.

«Маріуполь – лідер рейтингу прозорості за версією Transparency International. Завдяки Стратегії розвитку до 2021 року та співробітництва з міжнародними партнерами, вдалося оновити комунальний транспорт, відремонтувати дороги, заклади освіти та медицини», - підкреслив заступник міського голови.

Представники муніципалітету запропонували партнерам співпрацю у відцифруванні архівів міської ради, створення єдиного порталу для закладів освіти, сервісу, який об'єднає в одному інформаційному просторі жителів ОСББ, правління об’єднань і муніціпалітет.

Слід зауважити, 8 липня 2019 року між Урядом України та Європейською комісією була підписана угода про фінансування ІІ фази «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні», яка розпочнеться 2020 року та триватиме 4,5 роки.

В рамках співробітництва EUACI та Маріупольської міської ради розроблено геопортал, який включатиме декілька підсистем: інвестиційні об’єкти, комунальна власність, земельний кадастр та бюджет.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.