Новини

Назад

Меценати подарують маріупольському музею бронзову репліку скульптури «Іоанн Хреститель» Огюста Родена

14 червня 2019, 10:55
223
Культура

14 червня о 17:00 відбудеться урочисте поповнення колекції Маріупольського художнього музею імені Архипа Куїнджі. Маріупольські меценати подарують будинку мистецтва бронзову скульптуру «Іоанн Хреститель». Вона відтворена за спецзамовленням братів з гіпсової копії оригіналу з метою зберегти пам'ять про творчість великого Огюста Родена. Вона була відлита київським скульптором у бронзі.

Статуя "Іоанн Хреститель" створена Роденом у 1878 році. Їй повною мірою притаманні характерні для Родена філософська глибина задуму, гостра життєвість і енергійне моделювання обсягу. Близько півстоліття тому оригінал скульптури Огюста Родена "Іоанн Хреститель" в гальванопластиці був переданий до Національної академії образотворчого мистецтва. Для зручності студентів майстри-форматори зняли з роботи форми. Саме з однією з них скульптор В'ячеслав Притула зробив бронзовий відлив.

Статуя «Іоанн Хреститель» перебуватиме на постійному зберіганні в музеї, експонуватися в окремому залі. Він буде присвячений творчості Огюста Родена. Відвідавши його, жителі та гості міста зможуть ознайомитися з творчістю великого майстра і доторкнутися до історії.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.