A-A+vision

Новини

Назад

Маріуполь з розмахом святкує День народження міста

10 вересня 2017, 17:10
1975
Суспільство, Культура

У Міському саду масштабно відзначають 239 річницю Дня народження Маріуполя. Для жителів та гостей міста працюють різноманітні розважальні локації. У святкуванні взяли участь міський голова Вадим Бойченко та заступник голови Донецької облдержадміністрації Віктор Ремський.

Міський сад зустрів маріупольців радісно. На головній алеї парку відпочиваючих розважають «живі» фігури та народні майстрині, які представляють свої вироби ручної роботи. Вздовж розташувалися креативні таблички з визначними та цікавими історичними датами Маріуполя. 

Бажаючі могли придбати все що завгодно: від прикрас до національних оберегів. Для дітей працювали різноманітні майстер-класи з малювання, аквагрим, а на сцені виступали найкращі творчі колективи міста та колуни.

Ми хочемо повернути святковий настрій, який завжди панував у місті. Повернути настрій миру. Ми хочемо змінити відношення до Маріуполя у містян. Ми повинні пишатися нашим містом, його історією та видатними маріупольцями,
підкреслив Вадим Бойченко.

Справжньою «родзинкою» урочистого святкування став фестиваль культур світу. Свої традиції та кухню представляли українці, греки, вірмени, турки та цигани. Вадима Бойченка та Віктора Ремського кожна національність зустрічала за своїми традиціями та пригощала різноманітними стравами. 

Також в рамках акції «Коровай миру» місцева хлібопекарня передала меру випічку з Тризубом та Гербом міста в знак солідарності та миру в Україні. Слід відзначити, у виготовленні короваю взяли участь вихованці Міського дитячого будинку «Центр опіки» та «Ліги майбутніх поліцейських».

Захоплюючі трюки бойового мистецтва продемонстрували вихованці спортивно-патріотичного клубу «Афганець», які здивували присутніх танцями з шаблями, китайським драконом і богатирською силою. ​