vision

Новини

Назад

Маріуполь відвідала делегація зі США

14 травня 2021, 15:32
897
Суспільство

Сьогодні до Маріуполя приїхали представники Американської ради зовнішньої політики. Вони ознайомилися з ситуацією у місті, відвідали порт та зустрілися з прикордонниками. Перший заступник міського голови Михайло Когут розповів гостям про успіхи Маріуполя.

«Ми змогли зробити великий крок до розвитку. У його основі – чітка Стратегія, яка окреслила напрями, що потребували якісних змін. Зокрема, ми трансформували комунальні послуги та муніципальні сервіси. Сьогодні продовжуємо цей шлях – розробляємо нову Стратегію розвитку до 2030 року. Вона направлена на створення нових можливостей, перш за все, для молоді», - зазначив Михайло Когут.

Перший заступник мера додав, у місті оновлено транспорт, реалізується масштабна програма підтримки ОСББ, малого та середнього бізнесу. Представники США цікавилися питаннями безпеки та інтеграції «нових маріупольців». За словами екс-Постійного представника США при ОБСЄ Джеймса Гілмора-третього, Маріуполь справив на нього позитивне враження. 

«Для нас важливо показати свою солідарність з Україною. Нам хотілося побачити, як люди проживають поблизу конфліктної зони. Маріуполь дуже красиве місто, яке динамічно розвивається. Ми раді за лідерство мера та його команди», - підкреслив він.

За словами Михайла Когута, такі візити є яскравим прикладом підтримки з боку закордонних партнерів.