A-A+vision

Новини

Назад

Маріуполь бере участь у міжнародному проєкті «Міста доброчесності»

17 лютого 2020, 17:10
239
Суспільство, Співпраця з міжнародними організаціями

У Маріуполі продовжують застосовувати досвід щодо підвищення відкритості та прозорості муніципалітету. Сьогодні представники профільних структурних підрозділів міськради обговорили з міжнародними партнерами результати співпраці в рамках проєкту «Міста доброчесності». Він реалізується компанією «Делойт» разом з Антикорупційної ініціативою Європейського союзу в Україні.

Мета проєкту - допомогти муніципалітету розробити і імплементувати дієві антикорупційні інструменти для підвищення ефективності та підзвітності влади. Також залучити жителів до активної участі в сфері громадського контролю.

«Ми розробили дорожню карту щодо протидії корупції. Регулярно проводимо наради і тренінги для співробітників департаментів та комунальних підприємств. На них обговорюємо напрацьований досвід в сфері тендерних закупівель, аналізуємо роботу в цьому напрямку. Також всі договори реєструються в тендерному департаменті, фахівці регулярно перевіряють їх. Ці заходи дозволили нам вийти на цільовий показник», - зазначив начальник тендерного управління Олександр Бурага.

Міжнародні партнери оцінили напрацювання маріупольського муніципалітету і домовилися про терміни розробки цільової програми з впровадження Геокадастру в Маріуполі.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.