A-A+vision

Новини

Назад

Маріуполь-2020: на розвиток ЖКГ та комунальних підприємств планують виділити понад 300 мільйонів гривень

10 грудня 2019, 18:09
213
Суспільство, Житлово-комунальне господарство

Понад 100 млн грн планують направити на підтримку і розвиток ОСББ, понад 90 - житлового фонду, майже 40 - на теплопостачання і водозабезпечення. Про це розповів перший заступник міського голови Михайло Когут.

За його словами, програма підтримки ОСББ в Маріуполі є дуже успішною і дієвою. Це мотивує жителів переходити в об'єднання. Вони отримують реалізацію двох конструктивів, двох міні-проектів і «Затишний двір». Наприклад, в наступному році за програмою підтримки ОСББ планують відремонтувати 60 покрівель і виконати 27 капітальних ремонтів інженерних мереж.

Варто відзначити, що підтримка ОСББ не обмежується сумою в 100 млн грн. Окремо буде направлено фінансування в рамках створення «Затишних дворів» і реалізації блоку міні-проектів. Таким чином, сума підтримки ОСББ на 2020 рік становить близько 250 млн грн.

У продовження розвитку житлового фонду в 2020 році планується направити понад 30 млн грн на ремонт покрівель та фасадів будинків навколо драматичного театру. За програмою «Ремонт будинків з посилення несучих конструкцій» планують охопити вісім таких житлових будівель.

Близько 20 млн грн пропонують направити на програму капітально-відновлювальних ремонтів ліфтів. В її рамках планують замінити 15 та капітально відремонтувати 11 об'єктів ліфтового господарства.

Підтримають і комунальні підприємства міста. Так, «Маріупольтепломережі» запропоновано виділити кошти на реконструкцію трьох котелень і ремонт мереж теплопостачання. «Міськводоканалу» - на завершення робіт по водоводу від Купріна до Миру, реконструкція водоводу по Шота Руставелі, заміну до 50 км мереж. У тому числі за підтримки ЮНІСЕФ планують побудувати насосну станцію по вул. Олімпійській. Це дозволить поліпшити водопостачання Лівобережного району і прилеглих селищ.

У планах «Міськсвітла» на 2020 рік встановити автоматичну систему комерційного обліку електроенергії для зовнішнього освітлення. Це дозволить споживати той же обсяг електроенергії, але платити за нього на 30% менше.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.