Новини

Назад

ГОГОЛЬFEST STARTUP: Маріуполь порине у світ сучасного мистецтва

22 квітня 2019, 08:16
612
Культура, Анонси міських заходів

З 26 квітня по 1 травня на Маріуполь чекає фестиваль сучасного мистецтва  «ГОГОЛЬFEST STARTUP». Він буде проходити у місті другий рік поспіль. Його насичена програма обіцяє подарувати жителям та гостям Маріуполя феєричні емоції.

ГОГОЛЬFEST об’єднає різні програми: театральну, музичну, літературно-освітню, візуальну, кінематографічну та дитячу. Фестиваль проходитиме на 6 локаціях. Вхід буде вільним на такі напрямки та локації:

-  Альтернативна музична програма на Central Stage (Міський сад)

-  Візуальна програма (Платформа ТЮ, центральна частина міста)

-  Літературно-освітня програма (креативні простори міста – зокрема, Vezha creative space)

Свою участь у фестивалі вже підтвердили: британський синті-поп Monarchy, топовий електронний рок-гурт з Данії Blue Foundation, британський інструментальний колектив з Лондону RED SNAPPER OFFICIAL BAND, українська реп-виконавиця AlyonaAlyona, а також Jamala, Dakh Daughters, Сергій Бабкін, Latexfauna, YUKO, Detach, BAHROMA, Гурт вагоновожатые, Vova Zi Lvova , Юра Самовілов. Гуртом. Всі ці виконавці виступлять на вільних локаціях.

З програмою та заходами фестивалю слідкуйте на офіційному сайті та сторінці у Фейсбук.

Слід зазначити, що ГОГОЛЬFEST – міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва.  Наразі, ГОГОЛЬFEST змінює концепцію і запускає локальні культурні фестивалі міжнародного рівня всією країною. Фестиваль сприяє тому, аби місто Маріуполь стало культурно-туристичним центром України.

Startup Гогольfest виконується в рамках Проекту «Зміцнення громадської довіри (UCBI ІІ)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).