Новини

Назад

Французькі експерти дадуть технічну оцінку водопостачанню Маріуполя

07 листопада 2018, 08:36
573
Суспільство

Маріуполь відвідали французькі експерти, щоб обговорити проект можливого вирішення проблеми якісного водопостачання. У програмі візиту відвідання низки ключових об'єктів системи управління водними ресурсами.

 У зв'язку з можливим наданням фінансування французького Міністерства фінансів, Маріуполь з робочим візитом відвідали французький експерт Олів'є Фостіні, представники компаній STEREAU і BETEN International, а також Економічної служби Посольства Франції в Україні. Вчора вони зустрілися з представниками міської влади, щоб обговорити технічні деталі роботи комунального підприємства «Міськводоканал», а також проект нової концепції водопостачання Маріуполя. Проект покликаний вирішити проблеми використання альтернативного джерела водопостачання, мінімізувати втрати води і поліпшити її якість.

 В ході зустрічі Олів'є Фостіні зазначив, що в разі якщо фінансування дорогого інфраструктурного проекту буде погоджено, то необхідно передбачити вирішення низки проблем. У їх числі - не допустити втрати води з технічних або комерційних причин.

 Французький експерт зазначив, що за результатами цієї поїздки він не буде заперечувати, щоб в загальну вартість проекту було включено розділ технічного супроводу «Міськводоканалу» з метою зменшення втрат води та підвищення загальної ефективності діяльності підприємства.

 Перший заступник міського голови Михайло Когут розповів, що для Маріуполя дуже важливо отримати оцінку та висновок експертів. Це допоможе визначити масштаби проекту, проблеми водозабезпечення та вектор подальшої роботи.

 «Питання зниження втрати води стоїть постійно. Ваша додаткова експертиза і технічна допомога однозначно потрібна та допоможе вирішити цю проблему», - зазначив заступник міського голови Сергій Орлов.

 Французькі експерти відзначили, що подальший успіх проекту також залежить від ефективної роботи всіх сторін. Важливо, щоб у заявці на фінансування були враховані та прописані всі аспекти.