A-A+vision

Новини

Назад

Фонд Ріната Ахметова передав Маріуполю близько 15 тисяч експрес-тестів для виявлення COVID-19

07 квітня 2020, 14:30
477
Медицина

Високочутливі експрес-тести будуть розподілені в медичні установи міста і південного регіону Донецької області. Міський голова Вадим Бойченко і заступниця мера Ксенія Сухова подякували Фонду за допомогу та постійну співпрацю.

За словами міського голови, в Маріуполі системно підійшли до боротьби з коронавірусом. У своїх діях - спираються на досвід європейських країн. Розробили чіткий алгоритм роботи. Він розділений на три етапи - запобігання інфекції, обмеження її поширення і підготовка медичних працівників. Всіх медиків вчасно забезпечили засобами індивідуального захисту.

Позиції Маріуполя підсилює те, що у нас є надійні друзі в цій боротьбі. Таким другом, який завжди приходить на допомогу, є Благодійний Фонд Ріната Ахметова. Завдяки експрес-тестам наші лікарі зможуть швидше ставити діагноз пацієнтам. Це дозволить на ранніх етапах вибирати правильну стратегію лікування. Дякую Фонду та його засновнику Рінату Ахметову за постійну допомогу маріупольцям
сказав Вадим Бойченко

Тести для первинної діагностики COVID-19 дозволяють перевірити пацієнта з підозрою на вірус за 15 хвилин. Завдяки їм, лікарі можуть оперативно діагностувати COVID-19 і ізолювати його носіїв.

«У південному регіоні Донецької області Маріуполь - база для госпіталізації пацієнтів з підозрою і підтвердженим діагнозом COVID-19. Така допомога дуже важлива, особливо, в період світового попиту на медобладнання», - додала Ксенія Сухова.

У лікарні швидкої медичної допомоги створена госпітальна база на 40 ліжок, де лікують дорослих пацієнтів з коронавірусною інфекцією. У міській лікарні № 4 - 41 ліжко для госпіталізації дітей. Всі вони забезпечені необхідним обладнанням - дефібрилятором, кардіограф, пульсоксиметрами, апаратами штучної вентиляції легенів і моніторами спостереження за станом пацієнта.

Читайте також наші новини у Facebook і Telegram.